Download Montauk i eksperyment Filadelfia (9/13) - trzeci "podziemny" wywiad z Alem Bielekiem video

Download Montauk i eksperyment Filadelfia (9/13) - trzeci "podziemny" wywiad z Alem Bielekiem video on savevid.com

Download Montauk i eksperyment Filadelfia (9/13) - trzeci "podziemny" wywiad z Alem Bielekiem streaming video in flv, mp4, avi formats direct easily on Savevid.com.

 

Montauk i eksperyment Filadelfia (9/13) - trzeci "podziemny" wywiad z Al...

  • Share:
                    
  • Provider: YouTube Link: http://www.youtube.com/watch?v=Ft6Lzb4efA4
  • Rate: Please rate this video Views: 2 Downloads: 1
  • Description: Słów kilka o tym, dlaczego według wspomnień Ala doszło do sabotażu stacji Montauk: okrutne eksperymenty z praniem mózgu, niebezpieczne podróże i konszachty z podejrzanymi obcymi - to wszystko jeszcze pracujący tam ludzie mogli znieść; czarę niepokoju zaczęła przelewać jednak okoliczność, że +/- połowa zajmujących tam kierownicze stanowiska ludzi miała niemieckobrzmiące nazwiska; choć było to 40 lat po wojnie, to jednak pewne podobieństwo metod w kontekście takiej sytuacji już naprawdę zmuszało wykonawców kolejnych planów do zastanowienia się, czy grają po właściwej stronie - Al mówił o tym kiedy indziej, że tak właśnie było. Dlatego postanowili ukryć w świadomości Duncana Camerona, brata Ala, koncepcję potwora - który miał zostać zmaterializowany po podłączeniu Duncana do komputera, gdyż to on najczęściej siadał na "magicznym krześle" i stwarzał rzeczy siłą swojego umysłu zwielokrotnioną przez maszynerię i technologię.

    Al nieco szerzej i inaczej mówi o tym wszystkim w następującym wywiadzie (tekst, j. angielski) przeprowadzonym 5 lat później:
  • Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , podziemne bazy
  • Category: Flag video Science & Technology, Celebrity Videos