Download Patriot feat. Wrach - Bili andeli (vokaly: Simona Hegerova) video

Download Patriot feat. Wrach - Bili andeli (vokaly: Simona Hegerova) video on savevid.com

Download Patriot feat. Wrach - Bili andeli (vokaly: Simona Hegerova) streaming video in flv, mp4, avi formats direct easily on Savevid.com.

 

Patriot feat. Wrach - Bili andeli (vokaly: Simona Hegerova)

 • Share:
                  
 • Provider: YouTube Link: http://www.youtube.com/watch?v=zRMeq2krTvg
 • Rate: Please rate this video Views: 0 Downloads: 1
 • Description: A je to vonku! Trnavský raper Patriot vypustil do obehu debutový album. Okrem skladieb textovo previazaných s mestom Trnava prináša aj tri songy s tematikou Spartaka.

  CD je k dispozícii je aj v oficiálnom fanshope. Z ceny sedem eur idú dve na aktivity Ultras Spartaka," prezradil autor diela Marián Patriot Samek. Na pulty sa dostalo 460 kusov, z toho stovka zmizla už behom prvých dní.


  Prvá z troch spartakovských piesní Bíli Andeli dostala oproti prvej podobe, ktorá sa objavila na internete, nový modernejší šat. Počuť na nej aj hlas talentovanej speváčky Simonky Hegerovej. „Pieseň je venovaná všetkým zosnulým spartakovcom," uviedol Patriot.


  Novinkou je skladba Chuligáni, ktorá sa začína slovami: „V srdci majú hrdosť, necítia bolesť. Pre niekoho rowdies, warriors či hooligans majú špatnú povesť."

  Patriot je známy tým, že robí bubeníka v kotli na zápasoch Spartaka. Fanúšikov zapojil aj do svojho promo videa k skladbe Trnava, kde pózuje pred horiacimi bengálskym ohňami a vlajkami bílich andelov.
 • Tags: , , , , , , andeli, wrach
 • Category: Flag video Music