Download Sniper Elite V2 - Boom Headshot Orgazmus Rex (Roj-Playing Games!) 18+ video

Download Sniper Elite V2 - Boom Headshot Orgazmus Rex (Roj-Playing Games!) 18+ video on savevid.com

Download Sniper Elite V2 - Boom Headshot Orgazmus Rex (Roj-Playing Games!) 18+ streaming video in flv, mp4, avi formats direct easily on Savevid.com.

 

Sniper Elite V2 - Boom Headshot Orgazmus Rex (Roj-Playing Games!) 18+

 • Share:
                  
 • Provider: YouTube Link: http://www.youtube.com/watch?v=UTBBcRdH_W8
 • Rate: Please rate this video Views: 7 Downloads: 3
 • Description: Raj dla Roja - Heady latają na lewo i prawo, mam w tej grze do Mordoru pełne prawo. Ostatnio dużo było "Tarczy Szmato", kosztem "Boom Headshot!" Nadrabiamy zaległości udając sie na polowanie Hitlera. Wszystko dzięki "Sniper Elite V2", w której wcielamy się w snajpera na usługach rządu amerykańskiego. Scenerią jest zrujnowany przez walczące ze sobą armie - niemiecką i radziecką - Berlin 1945 roku.

  "Nowością i największą atrakcją gry jest zmodernizowany system tzw. „killcam" czyli kamery podążającej za wystrzelonym pociskiem i rejestrującej moment śmierci przeciwnika. Animacja szkieletowa, jak zwą ją deweloperzy, pozwala na szczegółowe ukazanie zniszczeń ciała spowodowanych przez pocisk. Dynamiczny system obliczać ma około 500 różnych animacji śmierci, renderowanych w zależności od parametrów, na które wpływ mają min. warunki atmosferyczne, prędkość początkowa, kąt strzału, deformacja pocisku i zmiana trajektorii po uderzeniu w cel." - źródło: Gry-Online.pl

  Roj-Playing Games! - Gameplay inny niż wszystkie!

  Muzyka z intra (by Theron662):

  F.O.O.L - Krieg
 • Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
 • Category: Flag video Gaming