Download Thenje Filozofike (iLa&iLi) video

Download Thenje Filozofike (iLa&iLi) video on savevid.com

Download Thenje Filozofike (iLa&iLi) streaming video in flv, mp4, avi formats direct easily on Savevid.com.

 

Thenje Filozofike (iLa&iLi)

 • Share:
                  
 • Provider: YouTube Link: http://www.youtube.com/watch?v=LRtK3cAZbKU
 • Rate: Please rate this video Views: 5 Downloads: 3
 • Description: Ne dite jeta do te kaloje perpara syve. Sigurou qe eshte nje gje interesante per tu pare.
  Pasurite me te medha jane ato qe nuk i shef dot syri por i gjen zemra.
  Plaget e dashurise mund te sherohen vetem nga ai person qe i ka krijuar ato.
  Te sakrifikosh lumturine tende per lumturine e nje personi qe dashuron, eshte me te vertete dashuria me e madhe qe egziston.
  Ca njerez e kerkojne lumturine-te tjeret e krijojne.
  Nje shok/shoqe eshte dikush qe te kupton te kaluaren, beson tek e ardhmja jote, dhe te pranon ty per ate qe je....
 • Category: Flag video