Download Wyskocz do tego!!! odc. 31 Blask Ulic - Blask Ulic (prod. Wuka) video

Download Wyskocz do tego!!! odc. 31 Blask Ulic - Blask Ulic (prod. Wuka) video on savevid.com

Download Wyskocz do tego!!! odc. 31 Blask Ulic - Blask Ulic (prod. Wuka) streaming video in flv, mp4, avi formats direct easily on Savevid.com.

 

Wyskocz do tego!!! odc. 31 Blask Ulic - Blask Ulic (prod. Wuka)

 • Share:
                  
 • Provider: YouTube Link: http://www.youtube.com/watch?v=MwTZYzjIctM
 • Rate: Please rate this video Views: 3 Downloads: 3
 • Description: Stoprocent prezentuje cykl teledysków "Wyskocz do tego!". Teraz kolej na trzydziesty pierwszy odcinek w którym wzięli udział Rudy MRW i Młody M.

  Wyskocz do tego!!! odc. 31 Blask Ulic - Blask Ulic (prod. Wuka)

  Zdjęcia/Montaż: DirtMiron

  Jest to trzeci singiel projektu BLASK ULIC, która ukaże się pod tym samym tytułem już po wakacjach. Blask Ulic tworzą Młody M i Rudy MRW.
  Tytułowy numer publikujemy w wersji specjalnie przygotwanej dla "Wyskocz do tego". Na płycie będzie można usłyszeć pełny track, rozszerzony o dodatkowe zwrotki i cuty Dj'a Danka. Za bit, odpowiedzialny jest Wuka. Płyta utrzymana jest w klasycznym klimacie, okraszona dużą ilością sampli i scratch'y. Do usłyszenia!

  https://
  https://
  https://

  "Wyskocz Do Tego" to seria teledysków, której inspiracją były proste zazwyczaj jednoujęciowe klipy zalewające youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę, od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy.
  Nasze videa są prostymi, niskobudżetowymi klipami opartymi zazwyczaj na jednym planie wzbogaconym małymi smaczkami i paroma cięciami. Staramy się promować zupełnie nowe kawałki, choć może od czasu do czasu, przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu, a jednoznacznie na niego zasługiwał.
  Program nazwaliśmy "Wyskocz do tego", ponieważ mamy nadzieję, że ten cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć, oraz pokaże, że przy dobrym numerze wystarczy prosty obraz i trochę pomysłu, aby zdobyć znaczącą oglądalność.
 • Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , wuka
 • Category: Flag video Music