Download Wyskocz do tego!!! Odc. 36 MC Silk + Kamol - Pierwsza potrzeba (prod. DJ Plash) video

Download Wyskocz do tego!!! Odc. 36 MC Silk + Kamol - Pierwsza potrzeba (prod. DJ Plash) video on savevid.com

Download Wyskocz do tego!!! Odc. 36 MC Silk + Kamol - Pierwsza potrzeba (prod. DJ Plash) streaming video in flv, mp4, avi formats direct easily on Savevid.com.

 

Wyskocz do tego!!! Odc. 36 MC Silk + Kamol - Pierwsza potrzeba (prod. DJ...

 • Share:
                  
 • Provider: YouTube Link: http://www.youtube.com/watch?v=jmf72Uc3cMM
 • Rate: Please rate this video Views: 0 Downloads: 6
 • Description: Stoprocent prezentuje cykl teledysków "Wyskocz do tego!". Teraz kolej na trzydziesty szósty odcinek w którym wystąpił MC Silk!
  Wyskocz do tego!!! Odc. 36 MC Silk + Kamol - Pierwsza potrzeba (prod. DJ Plash)

  Numer pokazujaący Silka w nieco innym świetle, niż nas do tego przyzwyczaił. Powstał on 'na spontanie' i nie pochodzi z żadnej płyty. Jest wynikiem kolaboracji, jaka na co dzień ma miejsce między Silkiem, Kamolem i Plashs'em. (Członkami 8osobowego składu koncertowego pod nazwą 'MC Silk & The gang bang band)-booking silk.hq@mcsilk.pl

  Produkcja - Beat + Skrecze/cuty live DJ Plash


  https://


  "Wyskocz Do Tego" to seria teledysków, której inspiracją były proste zazwyczaj jednoujęciowe klipy zalewające youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę, od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy.
  Nasze videa są prostymi, niskobudżetowymi klipami opartymi zazwyczaj na jednym planie wzbogaconym małymi smaczkami i paroma cięciami. Staramy się promować zupełnie nowe kawałki, choć może od czasu do czasu, przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu, a jednoznacznie na niego zasługiwał.
  Program nazwaliśmy "Wyskocz do tego", ponieważ mamy nadzieję, że ten cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć, oraz pokaże, że przy dobrym numerze wystarczy prosty obraz i trochę pomysłu, aby zdobyć znaczącą oglądalność.
 • Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
 • Category: Flag video Music